







Méretek 65×20×126 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Yamazaki konzolasztal a falhoz és a kanapé mögé is ideális. A minimalista fémszerkezetet kőrisfa dekoros furnérozott felületű lap egészíti ki, ami minden modern enteriőrbe jól illik.
| Szélesség: | 20 cm |
|---|---|
| Mélység: | 126 cm |
| Magasság: | 65 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Kőrisfa |
| Anyag | Fém |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 48.6 cm |
| Terhelhetőség | 8.5 kg |
| Súly | 8.5 kg |
| Hosszúság | 126 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Tower |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Premium |
| Jellemzők | Polcokkal |
| Lábak színe | Fehér |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Lakkozás/furnér |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Matt/kőris |
| Asztallap anyaga | Forgácslemez |
| Szín | Világosbarna/fehér |
| Gyártó | YAMAZAKI |

Modern stílusú, matt, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, matt, diófa
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Szabadon álló

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron