



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Greenlux márkától származik, raktárunkban van, ára 24990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Hely | Iroda |
| Funkció | LED technológia |
| Típus | Felületre szerelt fénycsöves világítótest |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzó típusa | T8 |
| Series | LINIK Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás