






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Adjon otthonának egyedi hangulatot a fekete és barna Linear sötétítő függönnyel. A 4Home sajátmárkától származó kivételes darab biztosítja a belső esztétikát és a maximális kényelmet. A lágy geometrikus vonalakkal ellátott modern design a nyugalom és a harmónia légkörét teremti meg, amelyet bármelyik helyiségben értékelni fog. A decens színösszeállítás tökéletesen kiegészít minden stílust, és luxus uralkodóvá teszi a teret. A Linear függöny nemcsak szép, hanem praktikus is. Mivel képes a fény akár 70%-át is tompítani , ideális környezetet biztosít a nyugodt alváshoz vagy a napsütéses napokon a pihenéshez. Ráadásul megvédi Önt a kíváncsi tekintetektől, és megteremti a magánélet érzését, akár egy pillanatnyi pihenést élvez, akár otthonról dolgozik. Az anyag könnyű karbantarthatósága és nagyfokú tartóssága biztosítja, hogy hosszú ideig szolgálja Önt anélkül, hogy elveszítené gyönyörű megjelenését. Főbb előnyei: a fekete-barna árnyalat és a geometrikus minta modern eleganciát kölcsönöz a fény akár 70%-át is blokkolja az ideális árnyékolás érdekében könnyen felakasztható a fémgyűrűkkel tartós és könnyen karbantartható anyag A csomag tartalma: 1x Lineáris függöny, 150 x 250 cm Paraméterek és specifikációk: méretek (szélesség x magasság): 150 x 250 cm. szín: fekete-barna anyag: 100% poliészter sötétítés: 70% gyűrűk: belső átmérő 38 mm, külső átmérő 58 mm karbantartás: ajánlott mosás 30 °C-on, ne szárítsuk szárítógépben, ne fehérítsük, ne vasaljuk, ne tisztítsuk szárazon.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 30 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Méretek | 150 x 250 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Nagyon szép esztétikailag és funkcionálisan is.
Légies és elegendően sötétít.
A termék tetszik és nagy előny, hogy a termék a házamhoz érkezik és nem kell azt a boltokban keresgélnem. Köszönöm.
jó anyag

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron