Hasonlítsd össze az árakat 106 400 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Termékleírás
BOXING 13 komód. Egy modern stílusú komód egyszerű vonalaival lenyűgözi Önt. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek ABS éllel vannak ellátva. Az ABS él a mechanikai sérülések megelőzésére szolgál. Az ajtó kilincs nélküli és a PUSH TO OPEN rendszerrel nyílik. A komód rengeteg tárolóhelyet kínál ajtós és fiókos szekrények formájában. Választható dekoráció. Összefoglalás: komód ABS élek PUSH TO OPEN rendszer Használt anyagok: MDF
Méretek
| Szélesség: | 138 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 92 cm |
Specifikációk
| Típus | Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Abs/pvc él | Igen |
| Ajtók száma | 3 |
| Dekor | Fehér/magasfényű fehér |
| Fiókok száma | 3 |
| Meghatározás | Családnak |
| Tartók | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Eddig megvoltam elégedve!
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Komód, sonoma tölgyfa, SALESA II.
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Nicole komód 200 cm négyajtós, bordázott előlap - kasmír / arany lábak
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Malmi komód 150 cm háromajtós - kasmír / crema bianca / arany lábak
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér magas komód 50x120 cm Bodo – Tvilum
120×50×39 cm, fiókos, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Asha komód 167 cm kétajtós fiókos - artisan / rivier stone matt
Rusztikus, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Komód 3d2s, fehér/tölgy sonoma, TOPTY TYP 07
Modern stílusú, kombinált, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Edyta 200 gardróbszekrény 6x1m polc 1x akasztós, tolóajtós sonoma
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Komód 2D2S, fehér/fehér extra magas fényű HG, JOLK
Modern stílusú, magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás