









Méretek 70×117×26 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Aranyszínű fém komód 117x70x26 cm Hanna – Dutchbone
| Szélesség: | 117 cm |
|---|---|
| Mélység: | 26 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Származási hely | CN |
| Terhelhetőség | 45 kg |
| Súly | 17.5 kg |
| Kollekció | Hanna |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Glamour |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Lábakkal/ajtókkal/polcokkal |
| Konstrukció anyaga | Vas |
| Anyag | Fém |
| Szín | Aranyszínű |
| Gyártó | Dutchbone |

80×110×40 cm, fiókos, fenyő

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron