





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Forma | Szabálytalan |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 75 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 6300 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 435 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 75 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 75 W |
| Alak | Kerek |
| Series | TWIST Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, dimmelhető, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, dimmelhető, japandi
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron