










Üdvözöld vendéged, mielőtt még megnyomná a csengőt! Ez a lábtörlő azonnal elárulja, hogy van egy kis humorérzéked és a dizájnhoz is értesz. A lábtörlő kókuszrostból készült, az alja pedig természetes gumi. Az Egyesült Királyságban zajló módosított gyártási eljárásnak köszönhetően jelentősen csökkent a kókuszrostok kihullása, így a lábtörlő élettartama hosszabb. Figyelem: A termék beltérbe és fedett kültérre is alkalmas. Ne tedd ki esőnek - a hosszan tartó nedvesség a lábtörlő károsodásához vezethet.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Elhelyezés | Beltéri |
|---|---|
| Anyag | Kókuszrost |
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | GB |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Szál hossza | 10 mm |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 1.4 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Minta | Feliratos/vicces |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Artsy Doormats |
Felhasználói értékelések
A termek teljesen jo, a ceg kerdeses.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Feles, - készletek
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Átmérő
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Impregnált, poliészter, virágos

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Átmérő

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
21×200×200 cm, felfekvés elleni, rugós
Raktáron
21×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron