


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hordozható, újratölthető bútori világítás mozgásérzékelővel.Érzékelési távolság: 3 m.Érzékelési szög: 120°. Automatikus kikapcsolás 20 másodperc után.Fény színe: meleg fehér. Táplálás USB-C kábellel (a csomagban). Kényelmes felszerelés mágnesekkel vagy ragasztószalaggal.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Meleg |
| Hely | Nappali |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Újratölthető |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 80 lm |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Kapacitás | 650 mAh |
| Stílus | Egyéb |
| Elem élettartam | 3,5 h |
| Series | NIGHT LIGHT Varta |
| Gyártó | VARTA |

Klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron


LED
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás

LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Kiszállítás 2 nap múlva
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás