







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Dugó típusa | F |
| Foglalat | E12 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,6 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 10 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Típus | Karácsonyi lánc/Kültéri lánc |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,6 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Series | TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Szolár
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Szolár, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás