Ezek is tetszhetnek
Fekete fém tálalószekrény 58x150 cm Brick – Ixia
Méretek 150×58×40 cm
-6 %250 390 Ft266 040 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 250 390 Ft
- 2026. 02. 24. - 250 390 Ft
- 2026. 01. 30. - 266 040 Ft
- 2025. 12. 02. - 193 260 Ft
- 2025. 11. 25. - 203 440 Ft
- 2025. 11. 22. - 266 042 Ft
- 2025. 11. 07. - 281 691 Ft
- 2025. 10. 13. - 312 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 269 171 Ft
- 2025. 04. 15. - 297 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 256 271 Ft
- 2025. 03. 25. - 297 990 Ft
- 2025. 03. 21. - 256 271 Ft
- 2025. 03. 21. - 238 390 Ft
- 2024. 11. 28. - 238 392 Ft
- 2024. 11. 22. - 253 291 Ft
- 2024. 11. 15. - 268 191 Ft
- 2024. 11. 08. - 268 930 Ft
- 2024. 10. 09. - 297 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 253 291 Ft
- 2024. 10. 01. - 297 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 253 291 Ft
- 2024. 09. 17. - 297 990 Ft
- 2024. 09. 13. - 253 291 Ft
- 2024. 08. 30. - 297 990 Ft
- 2024. 08. 27. - 253 291 Ft
- 2024. 08. 20. - 297 990 Ft
- 2024. 08. 18. - 253 291 Ft
Termékleírás
Fekete fém tálalószekrény 58x150 cm Brick – Ixia
Méretek
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 150 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 35 cm |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 30 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Brick |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Glamour/indusztriális |
| Minőség | Basic |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Jellemzők | Fiókokkal/ajtókkal/polcokkal/lábakkal |
| Felületkezelés | Festék |
| Konstrukció anyaga | Vas |
| Anyag | Fém |
| Gyártó | Ixia |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú






































































