Ezek is tetszhetnek
Fekete-natúr színű borovi fenyő tálalószekrény tolóajtóval 125x200 cm James – WOOOD
Méretek 200×125×47 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 449 990 Ft
- 2026. 03. 10. - 449 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 424 992 Ft
- 2026. 02. 16. - 499 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 424 992 Ft
- 2026. 02. 12. - 499 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 424 992 Ft
- 2025. 12. 16. - 454 720 Ft
- 2025. 11. 21. - 424 980 Ft
- 2025. 11. 11. - 424 990 Ft
- 2025. 11. 05. - 459 990 Ft
- 2025. 10. 13. - 499 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 429 991 Ft
- 2025. 06. 19. - 402 890 Ft
- 2025. 04. 25. - 389 292 Ft
- 2025. 04. 15. - 457 990 Ft
- 2025. 04. 12. - 393 871 Ft
- 2025. 04. 10. - 375 037 Ft
- 2025. 03. 25. - 436 090 Ft
- 2025. 03. 21. - 375 037 Ft
- 2024. 11. 08. - 431 989 Ft
- 2024. 10. 09. - 479 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 407 991 Ft
- 2024. 10. 01. - 479 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 407 991 Ft
- 2024. 09. 25. - 479 990 Ft
- 2024. 08. 16. - 407 990 Ft
Termékleírás
A James könyvespolc a fekete szerkezetet és keretet fenyőfa belső résszel kombinálja. Ez a szokatlan megjelenés üveg tolóajtókkal és a további zárt tárolóhellyel egészül ki.
Méretek
| Szélesség: | 125 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Matt |
| Származási hely | NL |
| Terhelhetőség | 42.5 kg |
| Súly | 100 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | James |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern/klasszikus/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Ajtó felületkezelése | Lakkozás/edzés |
| Ajtó anyaga | Üveg/tömör borovi fenyőfa |
| Polc felületkezelése | Fólia |
| Polc anyaga | Forgácslemez |
| Jellemzők | Polcokkal/tolóajtóval/lábak nélkül |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Borovi fenyő |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Gyártó | WOOOD |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nem felel meg az útmutatónak. A SL típusú belső hordozólemeznél - nincsenek előfúrt lyukak a csavarok számára. A sínvezetők furatai: Bizonyos helyeken a PVC sínvezetők ékelő részei túl szélesek, így nem tartanak megfelelően és kiesnek.
Szörnyen rossz minőségű. Az ár egyáltalán nem felel meg a minőségnek.
Elegáns fogantyúk. Kiváló kivitelezés.
Nagyobb, mint amilyennek a képeken tűnik. De gyönyörű.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú















































