









Méretek 76×140×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Barna alacsony komód tolóajtóval, tölgyfa dekorral 140x76 cm Nola – Unique Furniture
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 20 cm |
| Terhelhetőség | 70 kg |
| Súly | 35 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Nola |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Tolóajtóval/polcokkal/állítható polcmagasság/lábakkal |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Lakkozás/melamin/furnér |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Tölgyfa |
| Anyag | MDF |
| Gyártó | Unique Furniture |

Tölgyfa, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fa, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, fa, lábakkal
Raktáron
160×80 cm, fa, modern stílusú
Ingyenes szállítás
85×160×38 cm, fiókos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
85×150×45 cm, modern stílusú, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, lábakkal, kombinált
Raktáron
87×200×42 cm, lábakkal, ajtóval
RaktáronIngyenes szállítás

Tölgyfa, fa, matt
Raktáron
105×100×45 cm, fiókos, kombinált
RaktáronIngyenes szállítás
85×150×45 cm, modern stílusú, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
Raktáron
Tölgyfa, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Tölgyfa, modern stílusú, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
97×120 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
70×117×26 cm, fiókos, modern stílusú

Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú

Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron