
Sötétkék borovi fenyő alacsony komód 110x80 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cm, fiókos, fenyő, fa
103 690 Ft

Piros borovi fenyő alacsony komód 110x80 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cm, fiókos, fenyő, fa
99 520 Ft

Szürkészöld borovi fenyő komód 110x80x40 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cm, fiókos, fenyő, fa
117 490 Ft
Szürkészöld borovi fenyő komód 110x80x40 cm Misti – Marckeric
Méretek 80×110×40 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés (83%)
- Funkcionális (17%)
- Nehéz összeszerelni (50%)
- Gyenge anyagminőség (50%)
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 106 242 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 117 490 Ft
- 2026. 04. 19. - 106 242 Ft
- 2026. 03. 04. - 109 790 Ft
- 2025. 11. 01. - 114 670 Ft
- 2025. 10. 28. - 121 990 Ft
- 2025. 10. 25. - 104 911 Ft
- 2025. 10. 13. - 121 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 104 911 Ft
- 2025. 10. 07. - 121 990 Ft
- 2025. 10. 03. - 104 911 Ft
- 2025. 10. 01. - 121 990 Ft
- 2025. 09. 21. - 109 790 Ft
- 2025. 09. 16. - 121 990 Ft
- 2025. 09. 15. - 104 911 Ft
- 2025. 09. 09. - 114 670 Ft
- 2025. 09. 02. - 121 990 Ft
- 2025. 08. 26. - 114 670 Ft
- 2025. 08. 24. - 104 911 Ft
- 2025. 08. 22. - 121 990 Ft
- 2025. 08. 15. - 104 911 Ft
- 2025. 07. 15. - 121 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 104 911 Ft
- 2025. 07. 10. - 121 990 Ft
- 2025. 07. 03. - 97 592 Ft
- 2025. 06. 27. - 121 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 101 252 Ft
- 2025. 06. 10. - 121 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 104 911 Ft
- 2025. 06. 02. - 121 990 Ft
- 2025. 06. 01. - 114 670 Ft
- 2025. 05. 27. - 121 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 104 911 Ft
- 2025. 05. 22. - 121 990 Ft
- 2025. 05. 20. - 124 990 Ft
- 2025. 05. 19. - 109 991 Ft
- 2025. 05. 18. - 106 242 Ft
- 2025. 05. 17. - 109 991 Ft
- 2025. 05. 16. - 106 242 Ft
- 2025. 05. 16. - 109 991 Ft
- 2025. 05. 16. - 106 242 Ft
- 2025. 05. 04. - 124 990 Ft
- 2025. 04. 26. - 106 242 Ft
- 2025. 04. 23. - 124 990 Ft
- 2025. 04. 15. - 135 990 Ft
- 2025. 04. 15. - 129 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 111 791 Ft
- 2025. 03. 25. - 129 990 Ft
- 2025. 03. 20. - 111 791 Ft
- 2025. 03. 10. - 129 990 Ft
- 2025. 03. 05. - 111 791 Ft
- 2025. 02. 26. - 129 990 Ft
- 2025. 02. 22. - 111 791 Ft
- 2025. 01. 16. - 105 770 Ft
- 2025. 01. 10. - 108 230 Ft
- 2025. 01. 03. - 122 990 Ft
- 2024. 12. 27. - 104 541 Ft
- 2024. 12. 19. - 122 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 104 541 Ft
- 2024. 10. 21. - 122 990 Ft
- 2024. 10. 20. - 104 541 Ft
- 2024. 10. 08. - 122 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 104 541 Ft
- 2024. 10. 01. - 122 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 104 541 Ft
- 2024. 09. 17. - 122 990 Ft
- 2024. 09. 13. - 104 541 Ft
- 2024. 09. 06. - 122 990 Ft
- 2024. 08. 25. - 104 541 Ft
- 2024. 08. 20. - 122 990 Ft
- 2024. 08. 20. - 138 990 Ft
- 2024. 08. 16. - 118 141 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Szürkészöld borovi fenyő komód 110x80x40 cm Misti – Marckeric
Méretek
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 80 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Származási hely | BR |
| Lábak magassága | 6.9 cm |
| Terhelhetőség | 60 kg |
| Súly | 29.4 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Misti |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Basic |
| Fiók felületkezelése | Lakkozás |
| Fiók anyaga | Tömör borovi fenyőfa/MDF |
| Jellemzők | Fiókokkal/lábakkal |
| Lábak anyaga | Tömör borovi fenyőfa |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Dekor | Borovi fenyő |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Gyártó | Marckeric |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés (83%)
- Funkcionális (17%)
- Egyszerű design (17%)
- Nehéz összeszerelni (50%)
- Gyenge anyagminőség (50%)
- Hiányos/rossz használati utasítás (33%)
Felhasználói értékelések
Szép,stabil, tömör fenyőből készült komód.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Kiváló
A komód nagyon szép, ötöst adok az ötből. A kivitelezés már nem annyira nagyszerű, igen, ez még mindig egy viszonylag olcsó bútordarab, de akkor is nagyobb minőséget várnék el. Az egyik fiók belső oldala eltört, a reklamáció helyett meg fogom ragasztani. A használati utasítás áttekinthetetlen, a termékleírásban örülnék annak az információnak, hogy fúrót kell használni (nem minden van előfúrva), javasolnék ragasztót is (a csapokhoz). A ráadás a végére: a használati utasítás szerint a szekrényt 60 perc alatt össze lehet szerelni, véleményem szerint ez képtelenség. Nagyon jól sikerült egyszerű design, kellemes zöld-szürke szín, ezek a fő pozitívumok.
Szép, de nagyon sérülékeny. Ezer darabban érkezett és a leírás alapján lehetetlen normálisan összeszerelni.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A komód látványra szép, azonban nagyon puha anyagból készült és rosszul van megmunkálva. Az egyes darabok nem illeszkednek, a lyukak egy része nincs előfúrva, a fiókok síneit be kell majd ragasztanunk. Nagyon nehéz összeszerelni (..arany Ikea).
Ajánljuk

Zöld-natúr színű borovi fenyő alacsony komód 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Tároló szekrény hét fiókkal, ruhás szekrény, rusztikus barna 98x28x85cm
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Nicole komód 200 cm négyajtós, bordázott előlap - kasmír / arany lábak
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Komód MEORATI 150x40 cm, fekete/artisan tölgy
Kiszállítás 1 hét múlva
JERSEY komód, 76x65x35cm, fehér Casaria
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Piros borovi fenyő alacsony komód 110x80 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cm, fiókos, fenyő

Komód 2D2S, fehér/fehér extra magas fényű HG, JOLK
Modern stílusú, magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Malmi komód 150 cm háromajtós - kasmír / crema bianca / arany lábak
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Komód két elhúzható ajtóval, rusztikus barna 100x35x70cm
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fekete fém teleszkópos ruhatartó állvány Herkules – Wenko
300×120 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Zöld asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 38 cm) Alev – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron




