










Méretek 120×50×39 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 64 507 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szerezz be skandináv stílusú alapdarabokat! A Bodo fehér és antracitszürke színű tárolóbútor-kollekciót tölgyfából készült fogantyúk és ferde lábak egészít ki.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 120 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Fehér |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Származási hely | DK |
| Lábak magassága | 21 cm |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 26.7 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Fogantyúk anyaga | Fa |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Bodo |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Fiókokkal/lábakkal |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör tölgyfa |
| Felületkezelés | Fólia |
| Dekor | Matt |
| Gyártó | Tvilum |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Azért vettem meg, hogy egy masszív, faragott szekrényt lecseréljek egy könnyebb változatra. Beváltotta a várakozásokat.
Szép bútordarab. Jó ár. Gyors kiszállítás.
Nem minden lyuk illeszkedik egymáshoz. A fióksín rögzítéséhez szükséges kis csavarok számára nincsenek lyukak. Az összeszerelt termék nagyon jól néz ki.
Szép kis szekrény, de nagyon finom, vékony anyagból készült. Jól összeállítható volt, az anyag teljes volt, mintha egy kevésbé minőségi Ikea lenne.
Ez a retró bútor, ami visszatér a divatba.

Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, kombinált, matt
Raktáron
Lábakkal, ajtóval, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Kombinált, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Raktáron
Laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Raktáron
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×46 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
Lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
87×200×42 cm, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, magasfényű, kombinált
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, rattan, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×150×45 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
53×150 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
Porcelán
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron

110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Fém, fedővel

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló