Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Yen One – Universal
Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyönyörű megjelenés (73%)
- Puha, kellemes tapintás (48%)
- Szín világosabb a képnél (8%)
- Nem megfelelő méret (3%)
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 51 300 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 16. - 73 890 Ft
- 2026. 03. 28. - 73 890 Ft
- 2026. 03. 24. - 73 290 Ft
- 2026. 03. 17. - 51 300 Ft
- 2026. 03. 10. - 54 960 Ft
- 2026. 03. 10. - 73 290 Ft
- 2026. 03. 05. - 62 297 Ft
- 2026. 02. 24. - 73 290 Ft
- 2026. 02. 20. - 62 297 Ft
- 2026. 02. 16. - 73 290 Ft
- 2026. 02. 14. - 62 297 Ft
- 2026. 02. 10. - 73 290 Ft
- 2026. 01. 23. - 54 960 Ft
- 2026. 01. 16. - 58 630 Ft
- 2026. 01. 10. - 63 760 Ft
- 2025. 12. 05. - 62 297 Ft
- 2025. 11. 28. - 47 680 Ft
- 2025. 11. 18. - 47 690 Ft
- 2025. 11. 14. - 51 660 Ft
- 2025. 11. 01. - 55 640 Ft
- 2025. 11. 01. - 79 490 Ft
- 2025. 10. 09. - 63 592 Ft
- 2025. 10. 08. - 60 552 Ft
- 2025. 10. 01. - 56 768 Ft
- 2025. 09. 24. - 52 980 Ft
- 2025. 09. 23. - 75 690 Ft
- 2025. 09. 19. - 57 520 Ft
- 2025. 09. 16. - 60 550 Ft
- 2025. 09. 16. - 75 690 Ft
- 2025. 09. 12. - 65 093 Ft
- 2025. 08. 29. - 75 690 Ft
- 2025. 08. 24. - 65 093 Ft
- 2025. 08. 22. - 75 690 Ft
- 2025. 08. 15. - 65 093 Ft
- 2025. 07. 30. - 75 690 Ft
- 2025. 07. 25. - 65 093 Ft
- 2025. 07. 15. - 75 690 Ft
- 2025. 07. 11. - 65 093 Ft
- 2025. 06. 26. - 75 690 Ft
- 2025. 06. 26. - 80 690 Ft
- 2025. 06. 25. - 66 973 Ft
- 2025. 06. 20. - 65 977 Ft
- 2025. 06. 17. - 79 490 Ft
- 2025. 06. 10. - 67 567 Ft
- 2025. 06. 06. - 68 361 Ft
- 2025. 06. 01. - 79 490 Ft
- 2025. 05. 19. - 63 590 Ft
- 2025. 05. 16. - 67 560 Ft
- 2025. 05. 09. - 68 360 Ft
- 2025. 05. 02. - 79 490 Ft
- 2025. 04. 07. - 76 490 Ft
- 2025. 03. 26. - 59 752 Ft
- 2025. 03. 25. - 74 690 Ft
- 2025. 03. 20. - 64 233 Ft
- 2025. 03. 10. - 74 690 Ft
- 2025. 03. 05. - 64 233 Ft
- 2025. 02. 26. - 74 690 Ft
- 2025. 02. 22. - 64 233 Ft
- 2025. 02. 15. - 74 690 Ft
- 2025. 02. 13. - 61 137 Ft
- 2025. 02. 11. - 71 090 Ft
- 2025. 02. 04. - 61 137 Ft
- 2025. 02. 03. - 71 090 Ft
- 2025. 02. 03. - 67 690 Ft
- 2025. 01. 16. - 55 500 Ft
- 2025. 01. 10. - 63 620 Ft
- 2025. 01. 01. - 67 690 Ft
- 2024. 12. 27. - 57 536 Ft
- 2024. 12. 10. - 67 690 Ft
- 2024. 12. 06. - 57 536 Ft
- 2024. 12. 05. - 67 690 Ft
- 2024. 12. 04. - 50 767 Ft
- 2024. 12. 03. - 67 690 Ft
- 2024. 11. 27. - 52 790 Ft
- 2024. 11. 06. - 55 523 Ft
- 2024. 11. 01. - 44 690 Ft
- 2024. 10. 01. - 54 152 Ft
- 2024. 09. 18. - 47 390 Ft
- 2024. 09. 17. - 43 290 Ft
- 2024. 09. 13. - 57 536 Ft
- 2024. 09. 04. - 67 690 Ft
- 2024. 08. 26. - 49 490 Ft
- 2024. 08. 16. - 42 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Az Universal márka nemcsak a modern designt, hanem a funkcionalitást is hangsúlyozza. A polipropilén és poliészter anyagok kombinációja miatt a Yen kollekció nagy kopásállósággal és antisztatikus tulajdonságokkal rendelkezik. Padlófűtéses szobákba is alkalmas.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén, Poliészter |
| Szín | Krémszínű |
| Származási hely | BE |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter/polipropilén |
| Vastagság | 1.7 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.44 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Yen |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Minőség | Top Black Friday/Extra/Back To School |
| Sűrűség | 197800 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 40% poliészter/60% polipropilén |
| Gyártó | Universal |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyönyörű megjelenés (73%)
- Puha, kellemes tapintás (48%)
- Kiváló/minőségi anyag (32%)
- Szín világosabb a képnél (8%)
- Nem megfelelő méret (3%)
- Vékonyabb, mint várták (3%)
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, puha és nagyon kiváló minőségű!
A szőnyeg szép, kellemes, ezt a színt választottam, mert illik a bútorhoz.
Szuper pont mint a képen
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Mutatós szőnyeg, de nem túl magas minőségű. Elég vékony, gyorsan letapostuk a magasabb szálakat.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű, designos szőnyeg, a krémszín elegánsan mutat.
Hasonló termékek

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
CARLO SURI bézs szőnyeg 80 x 150 cm
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Fehér szőnyeg 160x230 cm Atesa – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Ingyenes szállítás
Menorca bézs szőnyeg, ø 120 cm - House Nordic
⌀ 120 cm, kerek, gyapjú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Menorca szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szürke szőnyeg 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Bombay szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Forms szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Cuzco szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg törtfehér, többféle méretben - Woud méretek: 140 x 90 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Gabi kilim szőnyeg
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Balis szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
SURAT szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, kültéri, skandináv stílusú
Raktáron
Szőnyeg, rózsaszín, 80x150, MORONIS TYP 3
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Runi futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Fantasy szőnyeg 12500-10
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Estilo – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Quebec kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Pune szőnyeg
Gyapjú, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 200 x 80 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Fekete műanyag fali fogas Sticks – Umbra
18×49 cm, fali, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kozmetikai tükör világítással-nagyítós (ötszörös) ø 20 cm Barona – Wenko
34×20 cm, nagyító
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Matt fekete-natúr színű sarok teleszkópos bambusz fürdőszobai polc Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, sarok
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
180×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Leman fekete szemetes, 3 l - Wenko
25×17×22 cm
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron













