




Méretek 60×38×25 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tiszta és rendezett otthonra vágysz? Akkor neked is ideális, amit a rendszerezés nagymestere, a Compactor tud! A márka innovatív termékei segítenek rendet tartani, és esztétikus megjelenésükkel még fel is dobják a lakást.
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Fedél | Fedéllel |
| Szín | Barna |
| Származási hely | CN |
| Súly | 1.44 kg |
| Hosszúság | 25 cm |
| Térfogat | 61 l |
| Kollekció | Tex |
| Minta | Egyszínű |
| Stílus | Skandináv/modern/klasszikus |
| Minőség | Special Week 2/Basic |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Gyártó | Compactor |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagyon szép szennyeskosár kisebb fürdőszobába. Ajánlom.
A termék megfelel a leírásnak, és az ára is rendben volt.
Ideális kis fürdőszobatérbe, szuper csomagolásban, a kép színe megfelel az eredetinek.
Jól megtervezett és funkcionális, ráadásul tágas is, megfelel azoknak az elvárásoknak, amelyeket támasztottam.
Szép kosár takarókhoz, szennyeshez, széleskörűen felhasználható, ajánlom.

60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Bambusz, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
71×56×39 cm, műanyag, szövet
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Négyszögletes, szennyestartó, nytitott
Raktáron
57×38×38 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
Összecsukható, műanyag, fonott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×40×30 cm, bambusz, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
60×35×35 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Bambusz, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
61×37×63 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
70×40×38 cm, szennyestartó
Raktáron
70×40×38 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
60×35×35 cm, bambusz, kerek
Kiszállítás 1 nap múlva
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Kiszállítás 1 hét múlva
Bambusz, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Összecsukható, műanyag, fonott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
61×60×40 cm, bambusz, összecsukható
Raktáron
61×60×40 cm, bambusz, összecsukható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
60×35×35 cm, bambusz, fonott
Raktáron
Bambusz, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×26×46 cm, műanyag, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, négyszögletes, szennyestartó
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Raktáron
30×45×60 cm, négyszögletes, nytitott
Raktáron
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, négyszögletes
Raktáron
Összecsukható, műanyag, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×42×35 cm, bambusz, szövet
Raktáron
60×62×40 cm, bambusz, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú

Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
36×41×35 cm, skandináv stílusú, lábak nélkül
Elérhető 4 webáruházban

52×100 cm, virágos, darabonként