



A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKülönleges, minőségi lakáskiegészítőt keresel az otthonodba? Ismerősöd szülinapja közeleg, és meglepnéd egy stílusos aprósággal? Mindkét esetben jó helyen jársz! A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Egyéb anyagok | Szilikon |
| Anyag | Műanyag |
| Súly | 0.17 kg |
| Hosszúság | 10 cm |
| Térfogat | 0.7 l |
| Doboz térfogata | 700 ml |
| Minőség | Basic/Special Week 2 |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Wenko |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
gyakorlati
Az élelmiszerek áttekinthetőségéhez, rendezéséhez és tárolásához ideális.
Drágább, de minőségi tárolóedény. Fokozatosan az egész konyhát felszerelem vele. Gyönyörűen rendszerezem velük a szilárd élelmiszereket.
Kiváló vákuumos edények - jól néznek ki, kitűnően működnek és egymásra rakhatók anélkül, hogy attól kellene tartani, hogy leesnek.
Tökéletes kis vákuumos doboz olyan dolgokhoz, mint a chia mag, aszalt gyümölcsök stb.

80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
18×49 cm, fali, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fém
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
180×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron