

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati kültéri lámpa mozgásérzékelővel.Passzív infravörös érzékelő (PIR).Könnyű és gyors telepítés.IP44 védelem biztosítja a víz- és porállóságot.Érzékelési szög: 100°.Hatótávolság: 5 - 8 m.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK05 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1650 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ENDURA Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Függő, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fa
Raktáron




Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Fali
Raktáron
Függő
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás