



Védd meg a kerti bútorokat az időjárás viszontagságaitól! Ez a védőhuzat poliuretánból készült, vízálló és a San Diego kerti szetthez illik.
| Szélesség: | 170 cm |
|---|---|
| Mélység: | 310 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Specifikus anyag | Poliészter/poliuretán |
| Anyag | Textil |
| Hosszúság | 310 cm |
| Rögzítés | Szíjas |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 180 g/m² |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Rojaplast |
Felhasználói értékelések
Nem felelt meg az elvárásaimnak.

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
80×18×60 cm, matt
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
Porcelán
Raktáron

Állványok
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Fém, fedővel
Raktáron