






Méretek 75×155×105 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: Kétszemélyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Világoslila Kárpit: POCO 41 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Fényes, sima anyag Lábak anyaga: Műanyag Hab típusa: T25 hab Ülőlap típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőmélység: 64 cm Ülőmagasság: 38 cm Lábmagasság: 3 cm Alvófelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen 2 db dekoratív párnát tartalmaz Inspirálódjon tovább Kanapék Kanapék és ülőgarnitúrák Nappali Sarokkanapék
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Lila |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Kétszemélyes |
| Kanapé fekvőfelület | 196 x 125 cm |
| Láb magassága | 3 cm |
| Ülésmagasság | 38 cm |

85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

80×215×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron