









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vigyél egy darabka természetet a fürdőszobába! Ezzel a mosdókagyló alatti szekrénnyel könnyedén kiegészítheted a bohém stílusú belső teret. A tömör teakfa konstrukció mellett a design is lenyűgöz, különösen a fiókok rattan fonása miatt. A szekrény ellenáll a nedvességnek. A fiókok maximális terhelhetősége 5 kg.
| Szélesség: | 86 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Típus | Mosdó alatti |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Teakfa |
| Származási hely | ID |
| Terhelhetőség | 60 kg |
| Súly | 30 kg |
| Zárrendszer | Soft close (néma záródás) |
| Ápolás | Ne tedd ki közvetlen napfénynek, és ne tedd fűtőtest közelébe, hogy elkerüld az elszíneződést/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Bohém |
| Minőség | Premium |
| Ajtó anyaga | Tömör teakfa |
| Fiók anyaga | Tömör teakfa/rattan |
| Polc anyaga | Tömör teakfa |
| Jellemzők | Fiókokkal/polcokkal |
| Lábak színe | Karamellbarna |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Matt/egzotikus fa |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Konstrukció anyaga | Tömör teakfa |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Kave Home |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű szekrény, szuper minőség. Az szintén lenyűgözött, ahogy a szállításra be volt csomagolva. Semminek sem volt esélye megsérülni.

Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Matt, laminált
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, diófa
Raktáron
Matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Mosdóval, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Fa, matt, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt
Raktáron
46×61×46 cm, mosdóval, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, sonoma tölgyfa, mosdó alatti
Raktáron
Fa, matt, tölgyfa
Raktáron
Fa, matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Magasfényű, mosdó alatti, alacsony
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, matt
Raktáron
Matt, laminált
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, fa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
64×70×30 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt
Raktáron
Matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
130×160 cm, téli

Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron