Ezek is tetszhetnek
Eco fehér tárolódoboz paulownia fa fedéllel, 9 x 9 cm - iDesign
Méretek 6×9×9 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 2736 Ft
- 2026. 01. 23. - 2736 Ft
- 2026. 01. 16. - 2801 Ft
- 2025. 11. 25. - 2160 Ft
- 2025. 11. 22. - 2736 Ft
- 2025. 11. 07. - 2897 Ft
- 2025. 10. 13. - 3219 Ft
- 2025. 10. 10. - 2768 Ft
- 2024. 11. 04. - 1879 Ft
- 2024. 03. 14. - 2929 Ft
Termékleírás
Az iDesign márka szerint a legkisebb választások, döntések is hozzájárulnak bolygónk jövőjéhez. Termékeikben a praktikusságot és a fenntartható anyagokat tartják elsődlegesnek. Az újrahasznosított Eco dobozba irodai kellékeket, töltőket és más tárgyakat is tehetsz. Tartós polipropilénből készül, ami nem tartalmaz BPA-t. Egy paulownia fából készült fedél is tartozik hozzá, melynek formája lehetővé teszi, hogy több dobozt egymáson tárolj.
Méretek
| Szélesség: | 9 cm |
|---|---|
| Mélység: | 9 cm |
| Magasság: | 6 cm |
Specifikációk
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Funkció | Rakásolható |
| Fedél | Fedéllel |
| Típus | Fedeles |
| Egyéb anyagok | Fa |
| Specifikus anyag | Polipropilén/tömör császárfa |
| Súly | 0.02 kg |
| Kollekció | Eco Wood |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | IDesign |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú































































