


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kókuszrost lábtörlő 40x60 cm Prosecco – Premier Housewares
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Kókuszrost/PVC |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Súly | 1.42 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Elhelyezés | Fedett kültér/beltér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Minta | Feliratos |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Hátsó oldal anyaga | PVC |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Premier Housewares |
Felhasználói értékelések
erős kókusz anyag, minden rendben
Strapabírónak tűnő szőnyeg :)
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Tökéletes lábtörlő, biztosan fogok még valakinek vásárolni.

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
Fali
Raktáron