





Méretek 189×44×43 cm
PROVENZA kollekció, azaz retro modern kiadásban. Tökéletesen ötvözi a kényelmes használatot, a funkcionalitást és az ergonómiát. A termékeknél alkalmazott megoldások személyre szabottak és kényelmes használatot biztosítanak a mindennapok során. Mindez egyedülálló Provence-i stílusban, amely leheletnyi frissességet hoz a nappaliba.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 189 cm |
| Stílus | Provence |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Anyag | MDF + Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 42 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, fém

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×90 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×110×60 cm, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Fali, fa, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa