


Méretek 45×90×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern formák klasszikus kivitelben - talán így lehetne a legegyszerűbben jellemezni ezt az asztalt. Az asztallap alatti ferde elem egyedi jelleget ad az asztalnak, míg a tágas polc elégséges helyet biztosít a legszükségesebb dolgok tárolására, így azok most mindig kéznél lesznek.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Gurulós | Igen |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Súly csomagolással együtt | 17 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós
Raktáron
50×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Gurulós, ovális, matt

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, tölgyfa, kihúzható

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

50×100×60 cm, modern stílusú, matt

50×100×60 cm, modern stílusú, gurulós

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

48×120×60 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Kihúzható, matt, laminált
Raktáron
55×65 cm, gurulós, ovális

Fém, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kihúzható, ovális

Modern stílusú, gurulós, ovális
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, ovális
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, matt

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

41×110×60 cm, fa, fém

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa