






Méretek 55×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A már klasszikussá vált modell felfrissített változata tökéletes dohányzóasztal a nappaliba. Ennek az asztalnak az asztallapja nagyon gyorsan 140 cm-re bővíthető, így a váratlan vendégek megjelenése többé nem jelent problémát. A további tágas polcnak köszönhetően a legfontosabb tárgyak mindig kézközelben lesznek.
| Mélység: | 60 cm |
|---|---|
| Magasság: | 55 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 29 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

55×60 cm, modern stílusú, gurulós

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

Gurulós, ovális, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Modern stílusú, kihúzható, ovális

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Gurulós, beton, ovális

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Modern stílusú, kihúzható, ovális

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, gurulós, ovális
Raktáron
55×65 cm, gurulós, ovális

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Kihúzható, matt, laminált
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

Modern stílusú, gurulós, kihúzható

Modern stílusú, gurulós, beton

Tölgyfa, gurulós, matt

Kerek, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, modern stílusú