


Méretek 40×90×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ahogy a neve is utal rá, ez a dohányzóasztal az egyszerű formák és az érdekes színek ötvözetét kínálja. A kortárs dizájnnak köszönhetően az egyszerű szerkezet ellenére is felhívja magára a figyelmet. Egy tökéletes kisasztal a praktikusságot keresők számára - amit az asztallap alatti tágas tér és a további polc biztosít.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Alak | Szabálytalan |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szín | Fekete |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 20 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

55×100 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, modern stílusú, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, magasfényű

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Téglalap alakú, matt, laminált
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, kihúzható
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
60×70 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, matt

Kerek, fa, tölgyfa
Raktáron
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú