








Méretek 76×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A PIANO egy tökéletes asztal a modern formákat kedvelők számára. A két 40 cm-es bővítőlappal az asztallap 160 vagy 200 cm-re bővíthető - ami nagyon egyszerű a kiváló minőségű szinkron asztalvasalatnak köszönhetően. Ez az asztal kiválóan alkalmas mindenféle családi események vagy baráti összejövetelek fogadására, ráadásul a minimalisztikus, de közben elegáns formájával szemet gyönyörködtető is.
| Mélység: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 76 cm |
| Alak | Ovális |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Gurulós | Igen |
| Felület | Matt |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 2 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 46 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

110×65 cm, modern stílusú, ovális

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, matt

60×70 cm, modern stílusú, beton

Üveg, fa, fém
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

110×65 cm, modern stílusú, gurulós

45×50×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

55×65 cm, gurulós, ovális

Fém, matt, állítható magassággal
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, kihúzható, matt

Kerek, üveg, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Rusztikus, fém, matt
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, fém, gurulós
Raktáron
Üveg, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, kihúzható, matt

Fém, gurulós, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Fém, gurulós, diófa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú