


Méretek 43×100×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas kivitelezési minőségével és formatervezésével lenyűgöző dohányzóasztal - minden beltérbe ideálisan passzol. A lekerekített élű, fényesre festett asztallapnak köszönhetően a dohányzóasztal egyedi kinézetű, míg a tágas polc elégséges helyet biztosít a legszükségesebb tárgyaknak.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Magasfényű |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Állapot | Új |
| Anyag | MDF + Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 31,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

43×100×60 cm, modern stílusú, magasfényű

Fém, gurulós, matt
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Kihúzható, matt, laminált
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, gurulós, matt
Raktáron
Gurulós, ovális, matt

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
50×100×60 cm, modern stílusú, gurulós

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Matt, állítható magassággal

40×100×60 cm, modern stílusú, matt

Kerek, üveg, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, gurulós

40×100×60 cm, modern stílusú, beton

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Üveg, tölgyfa, gurulós
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, ovális
Raktáron
55×100 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Fém, matt, állítható magassággal
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Matt, laminált
Raktáron
Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
50×100×60 cm, modern stílusú, matt

Gurulós, beton, ovális

55×65 cm, gurulós, ovális

Fém, gurulós, matt
Raktáron
52×60 cm, fa, gurulós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú