


Méretek 45×110×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érdekes formatervezésű modern dohányzóasztal, amely mellett a családtagok és a vendégek se fognak tudni szó nélkül elmenni. A remekül megválasztott méretek kiváló funkcionalitást és felhasználóbarát tulajdonságokat garantálnak. A formás polcnak köszönhetően a szükséges dolgok mindig kéznél vannak A megerősített asztallap akár 25 kg-ig is terhelhető!
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Gurulós | Igen |
| Szín | Fehér |
| Felület | Magasfényű |
| Szett | Igen |
| Állapot | Új |
| Anyag | MDF + Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 31,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

Gurulós, ovális, matt

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

Gurulós, beton, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×60 cm, modern stílusú, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kihúzható, ovális

Modern stílusú, kihúzható, ovális

42×100×55 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Matt, állítható magassággal

Beton, kihúzható, matt

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

Tölgyfa, kihúzható, matt

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

Tölgyfa, kihúzható, matt

110×65 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú