





Méretek 60×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a dohányzóasztal az érdekes dizájn mellett a praktikusság és a széles színválaszték ötvözetét kínálja. Az asztallap alá rejtett 40 cm-es bővítőlappal 160 cm-re nagyobbítható az asztal. A nagyobb felületet minden bizonnyal jól fog jönni a vendégek fogadásakor, vagy a családi vagy baráti összejöveteleken.
| Mélység: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 60 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 44 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Modern stílusú, kihúzható, ovális

35 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Raktáron
45 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
35×102×67 cm, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban

Matt
Raktáron
35×73×73 cm, gurulós, kihúzható
Kiszállítás 1 nap múlva
44×119 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
48×75×40 cm, fém, téglalap alakú
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
40×50×50 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Kerek, üveg, gurulós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gurulós, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Fa, matt, tárolóhellyel
Raktáron
Tölgyfa, gurulós, matt
Raktáron
27×27 cm, modern stílusú, matt

Kerek, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
31×49×65 cm, matt, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Üveg, modern stílusú, matt
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Raktáron
Matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
40 cm, ⌀ 58 cm, kerek, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, téglalap alakú, matt
Raktáron
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű