


Méretek 40×100×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A FOLK dohányzóasztal egy elegáns, geometrikus formájú modern bútordarab, amely tökéletesen illeszkedik a kortárs belső terekbe. Kiemelt értéke az asztallap alatti ízléses polc - ideális a könyvek, magazinok és a dekoratív aprótárgyak tárolására. Átgondolt kialakításának köszönhetően a dohányzóasztal ötvözi a funkcionalitás és az esztétika elemeit, a nappali praktikus, de mégis stílusos elemévé válhat. A lekerekített élek és a harmonikus arányok könnyedséget és modern jelleget kölcsönöznek neki.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Beton |
| Állapot | Új |
| Súly csomagolással együtt | 31 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

40×100×60 cm, modern stílusú, matt

40×100×60 cm, modern stílusú, matt

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, gurulós

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

110×65 cm, modern stílusú, ovális

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×65 cm, gurulós, ovális

110×65 cm, modern stílusú, gurulós

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, magasfényű, kihúzható
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, beton

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

60×70 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, matt, állítható magassággal
Raktáron
52×60 cm, fa, gurulós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×90×60 cm, gurulós, beton

Fém, gurulós, matt
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

Kihúzható, matt, laminált
Raktáron
Kerek, üveg, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

42×100×55 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú