




Méretek 90×105×210 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseHa szeretnéd megvédeni kerti bútoraid, akkor jól jön az Iria védőhuzat. Anyaga vízálló , fakulásálló , továbbá szigetelt varrásokkal és szellőzőnyílásokkal rendelkezik a nedvesség megakadályozására. Méretek: 105 x 90 x 210 cm (szélesség x magasság x hossz)
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 210 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Specifikus anyag | Poliészter |
| Anyag | Textil |
| Hosszúság | 210 cm |
| Kollekció | Iria |
| Rögzítés | Szíjas |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 118 g/m² |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Kave Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Masszívnak tűnik. Remélem, jól beválik majd esőben, szélben és hóban is. 👍
Szuper!
Eddig csak rövid ideig használtuk, de az anyag minőségi és tartósnak látszik.
Minden rendben van. Eddig egy hetet használjuk.
könnyű huzat, kompakt, egyszerű kezelni a kanapé lefedésekor, ajánlom

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron