






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, letisztult fali lámpa infravörös mozgásérzékelővel. Magas védettségi szint (IP65). A csomagban két cserélhető keret található (fehér és fekete). A lámpa így bármilyen beltéri vagy kültéri környezetbe illeszkedik. Érzékelő hatótávolsága: 6 - 8 m. Érzékelési szög: 90°. Fényérzékelő érzékenysége: 10 lx. Mozgásérzékelés sebességtartománya: 0,6 - 1,5 m/s. Világítási idő: 1 perc. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | LUMO Maxled, BULKHEAD Maxled, BREZZA MaxLed |
| Gyártó | MAXLED |

Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron