







Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 500 g/m 2 Szín Fekete Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Akasztóval Certifikát Oeko-Tex Standard 100 Max. 60 °C-on mosható Szárítógépben közepes hőfokon szárítható Ne mosd együtt cipzáros és fém kapcsos ruhákkal A hosszantartó lágyságért, puhaságért és nedvszívásért nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Ár | 2 500 Ft felett |
| Súly | 1 kg |

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Kiszállítás 5 nap múlva
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron