




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Ledvance márkától származik, raktárunkban van, ára 14990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 795 W |
| Funkció | LED technológia |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Stílus | Egyéb |
| Alak | Négyszögletes |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Típus | LED Reflektor |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| A teljes fényáram | 11500 lm |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | FLOODLIGHT Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |


Fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, talajba építhető
Raktáron


Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás