



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dimmelhető LED asztali lámpa rögzítő csipesszel. Állítható színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 5000K (meleg, semleges és hideg fehér). 9 fokozatú fényerő. Bekapcsolás, fényerő- és színhőmérséklet-változtatás a USB-kábelbe épített vezérlővel. Csipesz maximális kinyílása: 4 cm. Tápkábel (USB) hossza: 200 cm. Tápellátás: DC 5V; 2A (kábel tartozék, hálózati adapter nem tartozék).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Csipeszes | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Színhőmérséklet | 4000/5000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | USB |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | VLOG |
| Gyártó | Solight |

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron