





A termék közvetlenül a gyártótól, a Briloner márkától származik, raktárunkban van, ára 22890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Egyéb |
| Series | REY Briloner |
| Gyártó | Briloner |
Felhasználói értékelések
Halványan világít, de használható, a design pedig kárpótol érte.

Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás

LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron