







Modern hordozható asztali lámpa.Beépített 1800 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor lehetővé teszi a lámpa bárhol történő használatát.Az akkumulátor USB típusú C szabványos csatlakozóval tölthető.A töltőkábel a csomag része.Töltési idő: 2 - 3 óra.Világítási idő: 6 - 8 óra.Érintésérzékeny kapcsolóval kapcsolható be és ki a lámpa.A kapcsoló hosszabb megnyomásával a fényerő szabályozható.Színhőmérséklet: 3000 - 6000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Bekötés módja | Elemes |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 55 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Feszültség | 5 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | TABLE LAMP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás