Hasonlítsd össze az árakat 12 990 Ft-tól 20 490 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 31593 - PASTERI LED mennyezeti lámpatest LED/11W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 12 990 Ft és 20 490 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 7250 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 20 240 Ft
- 2026. 05. 10. - 20 240 Ft
- 2026. 05. 31. - 19 990 Ft
- 2026. 05. 10. - 19 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A PASTERI dizájnjának köszönhetően modern berendezésű lakásba ideális választás. A mennyezetre szerelhető LED lámpa megjelenését egy szürke-barna színű textil búra emeli ki. Fényáram: 1020 lm. Színhőmérséklet: 3000 K (meleg fehér). Átlagos élettartam: 25000 óra.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 950 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Alak | Kerek |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 11 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | LED technológia |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | PASTERI Eglo, PASTERI Grey |
| Gyártó | Eglo |
Vélemények
Hasonló termékek

Albi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Circolo általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kantoor általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 32344 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpatest LANCIANO-C LED/53W/230V + távirányító
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ormi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Circolo általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 900182 - LED mennyezeti lámpa FUEVA LED/20,5W/230V átm. 28,5 cm
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ormi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Zerava
LED, üveg, fém
Raktáron
Cloud általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Roi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Barna SilvamLED AZZARDO 2697
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Mennyezeti lámpa CLARE 2xE27/24W/230V átm. 30 cm bézs
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fehér LED-del, 3 fokozatban dimmelhető, 4-lámpás - Navara
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa szürke 50 cm - Drum
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Globo 40403-2 - Mennyezeti lámpa PARANJA 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 86W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Dolcino
LED, fém, műanyag
Raktáron
Lumo lámpafej
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Mennyezeti lámpa fehér, LED-del, 3 lépésben dimmelhető, 3-lámpás - Navara
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Slim DALI sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa szürke 30 cm - Drum
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Lucero Chase 115W LED mobil applikációval is vezérelhető lámpa
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Willow általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Collodi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 40W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Silvam általános mennyezeti lámpa
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás



