Hasonlítsd össze az árakat 12 927 Ft-tól 18 476 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 75010 - LARCIA LED 18W 230V IP44 4000K mennyezeti lámpa ezüst
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 12 927 Ft és 18 476 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3786 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 22. - 18 476 Ft
- 2026. 04. 03. - 18 476 Ft
- 2026. 03. 24. - 16 583 Ft
- 2026. 02. 19. - 15 845 Ft
- 2026. 02. 13. - 14 530 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 335 Ft
- 2025. 07. 23. - 14 340 Ft
- 2025. 07. 18. - 14 350 Ft
- 2025. 07. 12. - 14 354 Ft
- 2025. 07. 06. - 14 722 Ft
- 2025. 06. 21. - 13 804 Ft
- 2025. 06. 11. - 14 327 Ft
- 2025. 05. 28. - 14 828 Ft
- 2025. 05. 25. - 14 139 Ft
- 2025. 05. 05. - 14 428 Ft
- 2025. 04. 30. - 14 425 Ft
- 2025. 04. 26. - 14 278 Ft
- 2025. 04. 19. - 13 478 Ft
- 2025. 04. 12. - 13 453 Ft
- 2025. 04. 01. - 13 418 Ft
- 2025. 03. 29. - 14 173 Ft
- 2025. 03. 23. - 14 148 Ft
- 2025. 03. 13. - 14 193 Ft
- 2025. 03. 09. - 14 153 Ft
- 2025. 02. 28. - 14 208 Ft
- 2025. 02. 19. - 13 688 Ft
- 2025. 02. 12. - 13 698 Ft
- 2025. 02. 05. - 13 518 Ft
- 2025. 01. 29. - 13 548 Ft
- 2026. 05. 22. - 18 476 Ft
- 2026. 04. 03. - 18 476 Ft
- 2026. 03. 24. - 14 690 Ft
- 2026. 02. 19. - 14 370 Ft
- 2026. 02. 13. - 14 370 Ft
- 2025. 12. 18. - 14 690 Ft
- 2025. 07. 23. - 12 175 Ft
- 2025. 07. 18. - 12 205 Ft
- 2025. 07. 12. - 12 215 Ft
- 2025. 07. 06. - 12 185 Ft
- 2025. 06. 21. - 12 225 Ft
- 2025. 06. 11. - 12 245 Ft
- 2025. 05. 28. - 12 505 Ft
- 2025. 05. 25. - 12 475 Ft
- 2025. 05. 05. - 12 495 Ft
- 2025. 04. 30. - 12 485 Ft
- 2025. 04. 26. - 12 565 Ft
- 2025. 04. 19. - 12 565 Ft
- 2025. 04. 12. - 12 515 Ft
- 2025. 04. 01. - 12 445 Ft
- 2025. 03. 29. - 12 355 Ft
- 2025. 03. 23. - 12 305 Ft
- 2025. 03. 13. - 12 395 Ft
- 2025. 03. 09. - 12 315 Ft
- 2025. 02. 28. - 12 425 Ft
- 2025. 02. 19. - 12 385 Ft
- 2025. 02. 12. - 12 405 Ft
- 2025. 02. 05. - 12 045 Ft
- 2025. 01. 29. - 12 105 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern LED mennyezeti lámpa.Magas, IP44-es védettségének köszönhetően fürdőszobába is ideális.Színhőmérséklet: 4000K.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Hely | Fürdőszoba/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1060 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Series | LARCIA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Prezent 67102 - PILLS fürdőszobai mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V IP44
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 900641 - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest FUEVA LED/17W/230V IP44 króm
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai tükörvilágítás LED/8W/230V 4000K 50 cm IP44 króm
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 67100 - PILLS fürdőszobai mennyezeti lámpa 1xE27/60W/230V IP44
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 3000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Eglo 97059-LED PANDELLA LED 7,4W 230V IP44 für Bad mit Sensor
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszoba Tükörmegvilágító Lámpa Króm ZAMBELIS 20150
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai tükörvilágítás LED/8W/230V 4000K 50 cm IP44 arany
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Kanlux 26681 - ASTEN LED 12W 230V IP44 fürdőszobai tükörvilágítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Optimus általános mennyezeti lámpa
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Top Light -LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SILVER LED/18W/230V IP44 átm. 34 cm króm
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED2 - YPSO fürdőszobai LED lámpatest LED/30W/230V 3000/4000K IP54 átm. 36 cm fehér
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa FRAME LED/40W/230V 60x60 cm IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Optimus általános mennyezeti lámpa
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Paulmann 70875 - 4xLED/5W IP23 Fürdőszobai mennyezeti lámpa DORADUS 230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Slim Round álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa FRAME LED/50W/230V 120x30 cm IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Livia
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96058 - LED fürdőszobai lámpatest FUEVA 1 LED/22W/230V IP44
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 64887 -LED Fürdőszobai tükörmegvilágító TORRETTA PRO LED/8W/230V 4000K IP44
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest FRAME LED/50W/230V 120x30 cm IP44 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V IP44 ezüst
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 901759 - KÉSZLET 3xLED Fürdőszobai lámpa FAVAZZINA 1xGU10/4W/230V IP44 fehér
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszoba Mennyezeti Lámpa Króm TOLORICO EGLO 97054
Mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Slim Round álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Rabalux 77181 - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest LOWAR 18W/230V 3000/4000/6000K IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kanlux 34934 - LED Fürdőszobai tükörvilágítás ASTIM LED/12W/230V IP44 fehér
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Slim Square álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED Dimmelhető fürdőszobai lámpa GALAXY LED/72W/230V 3000-6000K IP44 + távirányító
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96937 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágító CABUS 3xLED/4,5W/230V
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Kastoria álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
IP44
Raktáron





