
Fürdőszoba Mennyezeti Lámpa Króm TOLORICO EGLO 97054
Mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 13790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | TORRETTA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron