



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Felületre szerelhető panel modern LED technológiával. Könnyű telepítést biztosít a csavarmentes sorkapocs. A csomag tartalmazza a CCD tápegységet. Kompatibilis PIR/HF mozgásérzékelőkkel. Alkalmas felületre szerelésre (szerelőkeret nélkül) vagy kazettás álmennyezetbe helyezésre (az álmennyezet típusától és kialakításától függően). A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiamegtakarítást érhet el – energiatakarékos világítás hosszú élettartammal.
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
|---|---|
| Hely | Iroda/Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 46 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 46 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 340 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 46 W |
| A teljes fényáram | 4900 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ILLY Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |



Meleg fehér
Raktáron
Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém
Raktáron
Hideg fehér
Raktáron
Fém, hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Hideg fehér
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron




Fém, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron





Fém, hideg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás