






Méretek 71×217×98 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Amikor Jacques Deneef tervező az Ellipse kanapét rajzolta, egy elegáns darabra gondolt, nagyszabású ülőhellyel. A kanapét borító szövet természetes anyagú és kifejezetten az Ethnicraft számára szőtték Belgiumban. Felülete folttaszító (véletlenül kiöntöttük rá a kávét és szépen le lehetett törölni róla), mely megakadályozza, hogy a mindennapi apró balesetek elcsúfítsák. Ezek a szofisztikált, de mégis egyszerű színek remekül illenek egy városi lakásba, de megállják a helyüket vidéki házban is. A kanapé "oatmeal" és "ash" vagyis zabkása és hamuszürke színekben kapható. A látvány teljességéhez válasszon párnakollekciónkból és plédeinkből. A kanapé 217 cm hosszú és nagyon kénylmesen lehet rajta aludni is. Komfortosan elfér rajta 3 felnőtt, vagy egy 4 fős család kisebb gyerekekkel. A szín a fényképeken valósághű. A kanapén nagyon kellemes az ülés, se nem túl puha (nem süpped bele) se nem túl kemény. A szófa két színben kapható, az ülőhelyek száma szépen bővíthető két méretben kapható puffal. Két színben kapható Természetes, Belgiumban szőtt anyag Hasonló stílusú puffok is kaphatóak Karbantartás A színtartás érdekében javasoljuk, hogy ne tegye ki közvetlen, tűző napfénynek. Nem javasolt a kanapét kiporszívózni (adott esetben érdemes a legalacsonyabb szívófokozatot használni). Ha bármilyen folyadék ömlik a kanapéra, javasoljuk, hogy mihamarabb törölje le azt tiszta, száraz törlőruhával. Ha a folt már megszáradt, használjon enyhén nedves, fehér ruhát és a foltot a külső szegélytól befelé haladva távolítsa el. Ne használjon a kárpiton semmilyen vegyszert. Ha tanácstalan, nézze meg a címkét, mely az adott termék ápolásáról szól. Linkek: Az Ethnicraft márkáról ITT olvashat. További Ethnicraft termékeket ITT talál.
| Szélesség: | 217 cm |
|---|---|
| Mélység: | 98 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Kárpit | VI 45% PES 20% LI 17% PC 10% CO 8% |
| Domináns anyag | Szövet |
| Mélység (cm) | 98 |
| Súly (kg) | 62,5 |
| A háttámla sűrűsége | 1. RÉTEG: 28 KG/M³ - 2. RÉTEG: 25 KG/M³ |
| Az ülés sűrűsége | Hab 38kg/m3 |
| Padlóvédő | Igen |
| Martindale egység | 30000 |
| Anyag | Foltálló textil kárpit és memóriahab szivacs. |
| Maximális terhelés | 375 kg |
| Keret | Keményfa keret |
| Szélesség (cm) | 217 |
| Hab fajtája | Polyakryl ( PU ) és memóriahab |
| Magasság (cm) | 71 |
| Ülésmagasság (cm) | 40 |
| Gyártó | Ethnicraft |

Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet
Raktáron
Modern stílusú, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron

Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, háromszemélyes
Raktáron
78×83 cm, ágyazható, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
80×215×103 cm, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, rusztikus, fa
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Whiskys

Elérhető 2 webáruházban

Kültéri, klasszikus

Álló

Műanyag, keverőtál, üveg

Kültéri, klasszikus

Univerzális, kerek

8×25×12 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban

Teás, porcelán, - készletek

Kültéri, klasszikus

Elérhető 2 webáruházban

8×25×12 cm, egyenes
Elérhető 3 webáruházban

55×75 cm, egyenes

Kültéri, klasszikus

8×34×8 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban

8×34×8 cm, egyenes
Elérhető 3 webáruházban

Univerzális, kerek

16×36 cm, fa