





Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: kék Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44 cm Mélysége: 50,5 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 47,5 cm Terhelhetőség: 120 kg Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A kék Asti étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne félj a változástól. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Kék |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 3,8 kg |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×44×40 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
88×45×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron

Kárpitozott, diófa, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron