







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Kiváló választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát finomság, melegérzet és formastabilitás jellemzi. Ezenkívül kiemelkedik kellemes textúrájával, lágyságával, és azzal, hogy nem gyűrődik. Ha egyszerű ápolást, meleget és puha érintést szeretne, akkor a mikroszál az Ön számára alkotott anyag. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Fekete Szürke Türkiz Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximálisan 2 hetente Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműhuzat vasalása nem szükséges Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműhuzatot alaposan mosd ki Az ágyneműt külön mosd, mindig kifordítva és becipzározva Használjon az anyagnak és a huzat színének megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Világító ágyneműhuzat 7 részes ágynemű Hosszabított ágyneműhuzat
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-szatén |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fekete, Szürke, Türkiz |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mintája | Szív, Valentin-napi |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Grammsúly | 70 g/m2 |

Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, csíkos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroplüss, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Francia, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroplüss, francia, 100% poliészter
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron