
GARTHEN Kerti szék összecsukható 105 x 53 x 65 cm fekete
105×53×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlvaMéretek 99×57×69 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A praktikus nyugágy könnyű, helytakarékos, könnyen tárolható és pihenésre csábít. A kartámasz és a háttámla 7 különböző pozícióba állítható. Ez a modell relaxációs székként és napozóágyként is használható. A minőségi szövet (PVC bevonatú poliészter) időjárásálló, a varratok hegesztettek. Optimális szellőzést garantál az ülés és a háttámla felületén. Az anyag szabad feszessége egyénileg igazodik a hát kontúrjához. Felhasználás: terasz és kert, erkély, medence vagy kemping. Termék részletek: méretek: kb. 99 x 57 x 69 cm (ma x szé x mé) ülőfelület: 55 x 44 cm (mé x Szé) háttámla: 70 x 44 cm (ma x szélesség) háttámla: 70 x 45 cm (Ho x Szé) ülésmagasság: 44 cm kartámasz magassága: 66 cm karfa: kb 50 x 25 mm lábak: kb 40 x 22 mm terhelhetőség: kb 110 kg rendkívül könnyű és nagyon stabil anyaga: alumínium szín: szürke, szövet: fekete Csomag tartalma: 2 db fekvő napozóágy
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 69 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 99 x 57 x 69 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Anyag típusa | Alumínium |
| Pozicionálható | Igen |
| Kempingszékek | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 44 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 6.5 kg |

105×53×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
74×53×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
105×56×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
105×56×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, rakásolható
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
97×56×62 cm, összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
111×60×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, természetes rattan
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
87×57×58 cm, műanyag, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, karfás
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva