
GARTHEN Kerti szék összecsukható 2 db fekete
105×56×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlvaMéretek 105×56×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék könnyű, összecsukható és nagyon kényelmes. A kiváló minőségű textil (PVC bevonatú poliészter) időjárásálló, a varratok hegesztettek. Biztosítja az ülő- és támlaterület optimális szellőzését. A szövet alkalmazkodik a hát kontúrjához. Termék részletek: Anyag: alumínium és textil teljes méret: szélesség kb. 56 cm, mélység 65 cm, magasság 105 cm ülőfelület: 43 x 44 cm háttámla szélessége: kb. 5 cm háttámla: kb. 65 cm magas ülésmagasság: kb. 43 cm karfa magassága a talajtól: kb. 68 cm rendkívül könnyű és nagyon stabil kiváló minőségű 1x1 textil, 450g/m² váz antracit, fekete textil teherbírás kb. 100 kg 7 pozícióban állítható Csomag tartalma: 2 x összecsukható szék
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 105 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 56 x 65 x 105 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Alumínium, szövet |
| Pozicionálható | Igen |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 44 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 8 kg |

105×56×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
99×57×69 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
110×55×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
97×56×62 cm, összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, rakásolható
Raktáron
105×53×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Összecsukható
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron

90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
101×56 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
83×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
111×60×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Műanyag, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
112×60 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
74×53×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva

97×55×72 cm, műanyag, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva