

Méretek 87×60×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az összecsukható szék ideális ülőalkalmatosság, és sokoldalúan felhasználható - akár kempingezéskor vagy egy laza horgásztúrán, akár a kertben, akár a gyerekekkel piknikezve, akár az otthoni klub focimeccsén vagy a következő fesztiválbuliban. A jobb oldali összecsukható asztalhoz italtartó is tartozik, így másik asztal nélkül is ehetsz. Termék részletek: Méretek: 87 x 51 x 59,5 cm (ma x mé x sz) ülésmagasság: kb. 45 cm karfa magassága : kb. 60 cm ülőfelület: kb. 50 x 37 cm asztal méretei: kb. 40 x 28,5 cm a tartó átmérője: kb. 8 cm huzat anyaga: 600 x 300D poliészter bevonatú váz anyaga: alumínium asztal anyaga: MDF alumíniumcső: kb. 30 x 1,3 mm szín: világosszürke max. terhelhetőség: kb. 110 kg asztal: igen pohártartó: igen méretek összecsukott állapotban: kb. 87 x 51 x 15 cm (ma x mé x sz) Csomag tartalma: 2 x kemping összecsukható szék
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Méretek | 87 x 51 x 59,5 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Anyag típusa | Alumínium, poliészter, MDF |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 37 cm |
| Színes | Szürke |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 6.4 kg |

87×60×51 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
87×60×51 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
87×59 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
90×47×47 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

97×88 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
42×33×33 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva

30×65×175 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva




110×60×73 cm, összecsukható, átmérő
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×57 cm, összecsukható
Raktáron

Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
110×57 cm, összecsukható
Raktáron
133×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
71×57×59 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
118×60 cm, összecsukható, mélység
Raktáron

95×58×58 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva