


Méretek 60×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a praktikus strandszék a teraszon, az erkélyen, a medence mellett vagy kempingezéskor is használható. Könnyű és kényelmes ülésmagassággal rendelkezik. Az összecsukható funkciónak köszönhetően a szék könnyen tárolható a lakókocsiban, fészerben vagy pincében, hogy helyet takarítson meg, ez ideális a strandoláshoz vagy kempingezéshez. Termék részletek: ülésanyag: PVC 600x300D váz anyaga: acél váz színe: zöld (porszórtan bevonva) huzat színe: kék méretek: kb. 60 x 51,5 x 44 cm (magasság x szélesség x mélység) ülésmagasság: kb. 14 cm ülőfelület: kb. 27 x 47 cm (hosszúság x szélesség) alumíniumkeret: 19 x 0,8 mm terhelhetőség: kb. 110 kg Csomag tartalma: 1 x strandszék
| Szélesség: | 51 cm |
|---|---|
| Magasság: | 60 cm |
| Méretek | 60 x 51,5 x 44 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 14 cm |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Anyag típusa | Acél/PVC |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Az üléspárna mélysége | 47 cm |
| Színes | Kék |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 3.5 kg |

60×51 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
38×38×38 cm
Raktáron
56×65 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
133×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

84×85 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
95×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
56×65 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
95×58 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
42×33 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
30×65×175 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

133×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
97×88 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×60 cm, összecsukható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×47 cm, összecsukható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

38×38×38 cm
Raktáron
87×59 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
90×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
90×47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
87×59 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló, 230V, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, rusztikus, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva

Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva